środa, 2 grudnia 2015

Reportaż z narodzin Alicji

13 październik 2015 to był wielki dzień dla Oli i Mariusza. Tego dnia o godzinie 12.40 w szpitalu przy ulicy Starynkiewicza 1/3 przyszła na świat ich córeczka Alicja. A ja miałam ten zaszczyt uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu. To było dla mnie podwójne przeżycie, ponieważ 5 lat wcześniej w tym samym szpitalu przyszedł na świat mój pierwszy syn - Staś. To była dla mnie pewnego rodzaju podróż w czasie.

Ale wracając do historii Alicji :-) Z Olą i Mariuszem spotkałam się już na Oddziale Położniczym. Radośni i uśmiechnięci czekali na zbliżającą się wielkimi krokami chwilę....

Z Olą spotkałam się w sali nr 3 :-)12:40. Przyszła na świat! Alicja!

2.dzień - 14 październik 2015, środa15 październik 2015, czwartek, Ola z Mariuszem zabierają swoją córeczkę do domu :-)2 komentarze:

  1. Cudowne chwile, wspaniała pamiątka. Dziękujemy za uwiecznienie tak ważnego dla nas momentu. Żałujemy tylko, że nie spotkaliśmy się 4 lata wcześniej, kiedy to na świat przychodził nasz syn.
    Współpraca to była czysta przyjemność :) Podczas porodu był z nami nie tylko świetny fotograf, ale i osoba pełna ciepła, wsparcia i radości. Cieszymy się, że to byłaś Ty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. niesamowite zdjęcia wzruszają i chwytają za serce bardzo ! Marzy mi się kiedyś taki reportaż cudowna pamiątka na długie lata

    OdpowiedzUsuń

Współpracuję

Współpracuję 2

Obserwatorzy